JOB OFFER: Urednik/ca portala za vjenčanja u Varaždinu

JOB OFFER: Urednik/ca portala za vjenčanja u Varaždinu 150 150 Pisalica

Pisalica je u potrazi za urednikom/com najvećeg portala za vjenčanja u regiji – portala Princeza.hr. Voliš li modu, lifestyle, pratiš trendove i voliš čitati tko se zaručio, a tko se uskoro ženi/udaje, ovo bi mogao biti savršen posao za tebe!

S gotovo 1.000 objavljenih članaka na temu vjenčanja, Princeza.hr je najveći portal za vjenčanja u regiji. Ovdje dnevno pišemo o novostima i trendovima vezanima za domaća i svjetska vjenčanja, kao i o vjenčanicama renomiranih, ali i mladih dizajnera vjenčanica u usponu, šminki i frizuri, modnim detaljima poput cipela i torbi za vjenčanje.

Uz našu pomoć budući mladenci s lakoćom biraju svoje iskusne timove za organizaciju svog vjenčanja, svoj idealni prostor za vjenčanje (vanjski i unutarnji), pozivnice, zahvalnice i poklone za goste, make-up i hair artiste, odijelo i vjenčanicu, vjenčano prstenje, glazbu i catering te još mnogo, mnogo toga.

No da bismo sve to mogli uspješno “hendlati”, mi trebamo tebe! 🙂

Zaduženja urednika/ce portala

  • traženje i predlaganje tema zanimljivih mladoj populaciji
  • pisanje autorskih tekstova
  • prilagođavanje sadržaja i pisanje članaka
  • osmišljavanje projekata, nagradnih natječaja
  • odlazak na teren, snimanje video sadržaja i praćenje pressica
  • kreiranje digitalnog sadržaja za različite platforme, s naglaskom na video formu – Instagram, Facebook, TikTok, YouTube
  • samoinicijativnost kada je u pitanju obavljanje svakodnevnih zadataka
  • komunikacija s medijima, suradnicima i klijentima

Što očekujemo od tebe?

  • komunikativnu, pismenu, kreativnu i odgovornu osobu
  • visok angažman na radnom mjestu
  • pokazivanje inicijative kada se radi o stvaranju sadržaja za portal
  • interes prema temama iz područja showbizza, ljepote, mode, vjenčanja
  • poznavanje područja interesa mladih
  • dobro poznavanje engleskog jezika i rada na računalu
  • aktivno korištenje društvenih mreža

Što ti nudimo?

  • rad u iskusnom, ambicioznom, mladom i opuštenom timu
  • sudjelovanje na internim edukacijama, raznim tečajevima po želji, mogućnost besplatnog sudjelovanja na edukacijama suradnika (Institut za menadžment, Pučko otvoreno učilište Varaždin)
  • početna primanja u skladu sa znanjem i iskustvom
  • zaradu bonusa u skladu s rezultatima
  • plaćeno dodatno zdravstveno osiguranje, topli obrok i putne troškove
  • rad pet dana u tjednu od 8:00 do 16:00 sati, slobodne vikende
  • način zapošljavanja: pripravništvo, s mogućnošću produljenja ugovora na neodređeno

Kako se prijaviti?

Ako si se prepoznao/la u natječaju, pozivamo te da do 14.01.2022. pošalješ svoj CV, motivacijsko pismo i portfolio na e-mail: posao@pisalica.com, s naznakom “Natječaj za posao – Urednik/ca portala”.

Osobe koje uđu u uži izbor dobit će kreativan zadatak, dok će najbolji kandidati biti pozvani na razgovor. Po završetku natječaja i odabiru najboljeg kandidata, svi koji su aplicirali na natječaj bit će obaviješteni e-mailom o rezultatima natječaja.

P.S: Ako sanjaš o zaposlenju u Pisalici, onda pročitaj i naših 7 savjeta koji će ti pomoći da dobiješ upravo onaj posao koji želiš.

Postavke privatnosti

Kada posjetite našu web stranicu, ona može pohraniti informacije putem vašeg web preglednika, obično u obliku kolačića. Ovdje možete promijeniti svoje postavke privatnosti. Važno je napomenuti da blokiranje nekih vrsta kolačića može utjecati na vaše iskustvo na našoj web stranici i usluge koje možemo ponuditi.

Kliknite za omogućiti / onemogućiti Google Analytics kod za praćenje.
Kliknite za omogućiti / onemogućiti Facebook Pixel kod za praćenje.
Naša baka je ispekla najfinije kolačiće kako bi svi odlično iskustvo na našoj stranici. Neće prikupiti tvoje osobne podatke, bitno joj je samo da su svi sretni i nahranjeni. Prihvaćaš?